Rodzaj działalności
Status sprawy
Sortuj
2024-05-25 godz: 08:39
Od
J.M.
Publiczna
Otwarta

Zwrot towaru

Brak możliwości zwrotu towaru, który okazał się niskiej jakości. Brak kontaktu ze sprzedającym. Jedno wielkie oszustwo.(czytaj więcej)

2024-05-24 godz: 18:37
Od
M.B.
Publiczna
Otwarta

Brak zwrotu pieniędzy

15 marca złożyłem zamówienie w sklepie pupilexpert.pl. Po kilkukrotnym przekładaniu daty dostawy przez sklep, 3 kwietnia br. zrezygnowałem z zamówienia i zażądałem zwrotu pieniędzy. Nie otrzymałem ich do dzisiaj mimo wysłania monitów i wezwania do zapłaty.(czytaj więcej)

2024-05-24 godz: 07:32
Od
N.W.
Publiczna
Otwarta

Brak możliwości zwrotu

Towar kiepskiej jakości sprowadzany z Chin za cenę 2 czasmi 4 krotnie wyzsza niż na chińskich portalach zakupowych i nie majacy nic wspólnego z polskimi projektantami czy producentami, którzy jak sie reklamuja na stronie internetowej, z niezwykłą staranoscią dbają o każdy szczegół. Sukienki są zwykłymi szmatami, które nie nadają sie nawet do wycierania podłogi. Chciałam zwrócic towar, ale nie było dołączonego do przesyłki żadnego formularza zwrotu. Na stronie jest podany email kontaktowy, ale na moją prośbę o podanie procedury zwrotu odpowiedzieli: " Rozumiemy twoją frustrację, ale w tej chwili nie jesteśmy upoważnieni do zwrotu pieniędzy lub zwrotu przedmiotu, jak widać w naszej polityce strony internetowej, nie dokonujemy zwrotów ani zwrotów przecenionych przedmiotów, jak w przypadku twojego zakupu." (czytaj więcej)

2024-05-24 godz: 05:31
Od
A.L.
Publiczna
Otwarta

brak zwrotu pieniędzy za oddaną rzecz

mimo upływu 3 tygodni nie otrzymałem zwrotu ani za błednie wysłaną koszulkę (zamawiałem inny model) ani za koszt odesłania (wina sklepu wiec nie mam zamiaru ponosić za to kosztów). paczka ze zwrotem odebrana przez sklep 29.04.2024. Brak odpowiedzi sklepu na moje maile (kilka) i monity przez formularz kontaktowy na stronie (czytaj więcej)

2024-05-23 godz: 19:13
Od
A.G.
Publiczna
Otwarta

Oszustwo

Brak możliwości skorzystania z prawa do zwrotu towaru, mimo informacji na stronie o zwrotach do 30dni. Brak rachunku numeru zamówienia formularza zwrotu. Brak transparentności firmy, to oszuści prawdziwe firmy nie działają w taki sposób o respektują prawa konsumenckie obowiązujące w Polsce.(czytaj więcej)

2024-05-23 godz: 09:34
Od
P.T.
Publiczna
Otwarta

reklamacja

nieuznanie reklamacji mebli kuchennych Family LING (nr 25017), nabytych 07 września 2022 r. reklamowanych w styczniu 2023 r. , w związku z pojawieniem się wad w postaci; mi.in pęknięć na wszystkich frontach (na łączeniach). Od sprzedawcy żądałem wymiany frontów na nowe, wolne od wad. Reklamacja nie została uznana. Pomimo licznych interwencji podejmowanych przez Powiatowego Rzecznika Konsumentów do Zarządu Spółki Black Red White, a także oględzin przedmiotu sporu z udziałem przedstawiciela sprzedawcy, Spółka utrzymała swoje stanowisko o nieuznaniu roszczeń, z uwagi na charakter mechaniczny. Do uszkodzeń doszło samoistnie, bez działań mechanicznych. Oczekuję od Spółki uwzględnienia mojego roszczenia.(czytaj więcej)

2024-05-22 godz: 15:59
Od
W.M.
Publiczna
Otwarta

Brak zwrotu pieniędzy za odesłany towar

W dniu 28.04 zakupiłam spódnicę w butiku. Odesłałam ją ponieważ nie pasował mi rozmiar. Sklep odebrał przesyłkę 6.05 i do dziś dnia nie zwrócił mi należności w kwocie 155 zł. Nie odbierają telefonu i nie odpisują na maila. Dostałam tylko jednego sms w dniu wczorajszym tj 21.05 że sprawdza. Oczywiście żadnych innych informacji. Zaczęłam szukać opinii o tym butiku i niestety nie jestem jedyną oszukaną osobą.(czytaj więcej)

2024-05-18 godz: 11:51
Od
A.G.
Publiczna
Zamknięta

Brak zwrotu pieniedzy

Zwrot wykonany,otrzynałam potwierdzenie otrzymania zwrotu dnia 17 kwietnia 2024, do dzis brak zwrotu pieniedzy. Sprzedawca nie odpisuje, nie oddzwania, zero kontaktu.(czytaj więcej)

2024-05-22 godz: 11:22
Od
K.K.
Publiczna
Otwarta

odmowa zwrotu towaru

Odmowa zwrotu w przepisowym czasie! zakupiłem towar, otrzymałem i chcę zwrócić złe rozmiary. Sprzedawca odmawia zwrotu, nie chce podać adresu do zwrotu. Oczekuję zwrotu pieniędzy(czytaj więcej)

2024-05-21 godz: 09:56
Od
P.L.
Publiczna
Otwarta

skarga przeicwko Meta Platforms Ireland Limited

Meta Platforms Ireland Limited Merrion Road Dublin 4 D04 X2K5 Dublin IRELAND phone: +0016505434800, +353 1443 4342 fax: +0016505435325 Ile czeka się na usuniecie konta na FB? Po 30 dniach konto oraz wszystkie znajdujące się na nim informacje zostaną trwale usunięte i nie będzie można ich odzyskać. Usuwanie wszystkich opublikowanych treści może potrwać nawet do 90 dni od momentu rozpoczęcia procesu. W tym czasie informacje te będą niedostępne dla innych użytkowników Facebooka. CO POWINNA ZAWIERAĆ SKARGA? Imię i nazwisko konsumenta - [dane usunięte przez moderatora] Dane przedsiębiorcy dane przedibiorcy podałem powyzej Opis sprawy, w szczególności: informacje dotyczące zawartej umowy (np. data zawarcia umowy, cena, sposób zawarcia umowy itp.) opis produktu lub usługi opis problemu (np. brak dostawy towaru, wadliwy produkt) informacje dotyczące przeprowadzonej procedury reklamacyjnej Określenie roszczeń konsumenta (np. wskazanie konkretnej kwoty odszkodowania) Dokumentację sprawy przesłaną w formie załącznika do wiadomości * Wskazanie numeru telefonu jest dobrowolne, jednak w wielu przypadkach może usprawnić komunikację. firma meta irland dawny fejsbuk nie stosuje prawa art 17 rodo i nie usuwa danych natychmiast platformie meta nie sa potrzebne dane 90 dni w kopii zapasowej takie jak kogos psoty,komentarze,zdjęcia filmiki maile czy numer telefonu listy znajomych bo tego prawnie nie potrzebuja w ue trzymać po znaczeniu konta do kasacji za tem trzymając w kopi dane mimo ze osoba wniosła o usunięcie konta jest bezprawne takze jak widac scren moje konto ma byc 3 czerwca usunięte nie wyrażam zgody i cofam wszlkie zgody zwarte podczas krozystnia z isngrama oraz zadam by wszlkei dane opisane zostly usniete takze z kopi zapsowych nie stety kontakt z ich inspektorem danych jest zerowy odpisuje laotmat tylko jak widac sama ich polityka prywatności jest niezgodna z przepisami ue art 17 rodo bo konto powinno byc usuwane natychmiast nie po 30 dniach jak usuwam konto mail to usuwane jest z zawartością odrazu nie ma czasu jakeigos czy 30 dni czy 90 wnoszę o itnerwencje w meta riland żeby było wiadomo o jakie konto na isntgram chodzi i dane powiązane to dane konta co ma 3 czerwca byc usuniete https://www.instagram.com/p/C1iPGe3N0P5/ https://www.instagram.com/p/C43lK2EtVwD/ https://www.instagram.com/p/C4Ge-RgN9vB/ https://www.instagram.com/p/C6bNRqsNEQP/ https://www.instagram.com/[dane usunięte przez moderatora]1988/(czytaj więcej)