Veronica Zbiranska Warsaw

Dobra konsumpcyjne

Veronica Zbiranska Warsaw

Lista spraw zgłoszonych do firmy

Rodzaj działalności
Status sprawy
Sortuj
2024-05-13 godz: 08:47
Od
P.F.
Publiczna
Otwarta

Zwrot zamówienia 7675

Otrzymałam od firmy produkty, które były za małe. Zgodnie z regulaminem zwrotu przesłałam informacje mailową z prośbą o przesłanie mi adresu na który mogę zwrócić paczkę. Na pierwszą wiadomość otrzymałam odpowiedź iż firma chce abym zachowała ubrania za które nie otrzymam zwrotu wydanych przeze mnie środków i zaproponowała mi 50% rabat przy zakupie kolejnych produktów. Kiedy odpisałam iż takie rozwiązanie nie jest dla mnie satysfakcjonujące zostałam poproszona o przesłanie zdjęć produktów co też uczyniłam. Następnie czekałam na rozpatrzenie mojej sprawy przez prawie miesiąc. Po miesiącu otrzymałam odpowiedź iż mogę uzyskać voucher. Oczywiście odpowiedziałam firmie iż takie rozwiązania nie są dla mnie akceptowalne i powołałam się na regulamin zwrotu w którym zapisane jest iż zwrot będzie dokonany tym samym sposobem co zapłata za produkty. Po mojej wiadomości otrzymałam informację iż zgodnie z polityką firmy nie ma możliwości zwrotu odzieży. Oczywiście zgodnie z prawem konsumenta mam prawo do odstąpienia od umowy i to zgłosiłam do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zakupionymi towarami. Oczekuję iż firma wywiąże się ze swoich zobowiązań wobec mnie jako klientki, umożliwi mi zwrot towarów oraz zwróci środki. Również oczekuję iż usunie ze swojej strony internetowej mylące komunikaty jak możliwość zwrotu do 14 dni wyświetlające się zarówno na stronie głównej jak i będące w regulaminie zwrotu.(czytaj więcej)

2024-05-13 godz: 08:27
Od
K.C.
Publiczna
Otwarta

Zamówienie #7047

Pomimo maila z informacją o odstąpieniu od umowy i wypełnienia formularza zwrotu zgodnie z informacją zawarta na stronie produktu w momencie zakupu i rozpoczęcia procedury zwrotu (wysłano formularz odstąpienia od umowy oraz zdjęcia produktów)po kilku miesiącach firma stwierdziła że nie przyjmuje zwrotów odzieży i obuwia ze względów ekologicznych. Brak takiej informacji na stronie, w regulaminie również w paragrafie o towarach wyłączonych że zwrotu nie ma tego asortymentu. Wysłano mi screen z innego fragmentu regulaminu. Pomimo moich licznych maili z prośbą o wystawienie dokumentu zakupu również nie otrzymałam paragonu ani faktury do zamówienia co stanowi przestępstwo skarbowe. Firma nie odpowiada na maile dotyczące dowodu zakupu. Chce zrealizować procedurę odstąpienia od umowy i odzyskać pieniądze.(czytaj więcej)

2024-04-28 godz: 18:34
Od
K.U.
Publiczna
Otwarta

Propozycja zatrzymania towaru

Dzień dobry, Firma Veronica Zbiranska, to jedno wielkie oszustwo i naciąganie na pieniądze.Towar, który otrzymałam jest za duży i za szeroki( buty). Opisałam już sprawę w dniach 16.04.,20.04 i 25.04. 2024r., otrzymałam propozycję, bym oddała buty za 149 zł. znajomemu, a Zbiranska da mi kupon 50% na nowe buty. Nie otrzymałam numeru zwrotu paczki, by wysłać buty chociaż zwrot dokumentów wysłałam. Jeżeli nadal będą zwlekali z nadaniem numeru paczki, sprawę kieruję do Sądu. K.U.(czytaj więcej)

2024-04-24 godz: 17:07
Od
N.B.
Publiczna
Otwarta

Nie polecam!

Zamówiłam dwie pary spodni, czekam drugi tydzień na dostawę. Nikt nie odpowiada na moje maile, a na stornie "firmy" brak numeru kontaktowego. Paczka jest w tranzycie, prawdopodobnie idzie z Chin, co jest dla mnie totalnym brakiem profesjonalizmu i naciąganiem ludzi. Spodnie zamówiłam na prezent, paczka nie dotarła na czas więc już się nie przydadzą. Poproszę o wycofanie mojego zamówienia oraz zwrot kosztów. Proszę również o podanie numeru kontaktowego do tej "firmy".(czytaj więcej)

2024-04-22 godz: 07:11
Od
K.U.
Publiczna
Otwarta

Brak odpowiedzi w sprawie zwrotu

Dzień dobry, Otrzymałam towar od firmy Veronica Zbiranska w dniu 16.04.24r, muszę zwrócić gdyż buty są za szerokie i za duże. Wysłałam dwukrotnie kwestionariusz zwrotu i prośbę o numer nadania. Brak informacji do dnia dzisiejszego i czekanie chyba, aż minie 14 dni i nie będę mogła już zwrócić towaru. Proszę o interwencję i wiadomość Dziękuję Pozdrawiam [dane usunięte przez moderatora](czytaj więcej)

2024-04-21 godz: 16:53
Od
E.E.
Publiczna
Otwarta

Otrzymałam buty, które są ciut za małe, chce je zw

Brak odpowiedzi z biura na 3 maile dotyczące chęci zwrotu towaru. Proszę o podanie jak mam zwrócić towar(czytaj więcej)

2024-04-19 godz: 09:56
Od
M.Ł.
Publiczna
Otwarta

Brak odpowiedzi po zgłoszeniu zwrotu

Skontaktowałam się mailowo z tą firmą w dniu 15.04.2024 zarwz pod odbiorze paczki, by zgłosić zwrot spodni, które okazały się za małe, mimo tego że moje wymiary zgadzają się z tymi w Tabeli rozmiarów na sklepie. Dostałam po 1 dniu odpowiedź, że jest im przykro i że mogą mi dać kupon na 50% na kolejne zakupy w ich sklepie. Odpowiedziałam im, że dziękuję za kupon, ale z niego nie skorzystam i że proszę o podanie instrukcji zwrotu, ponieważ chcę zwrócić towar. Od 16.03.2024 do dziś, czyli 19.04.2024 nie dostałam od nich żadnej odpowiedzi. (czytaj więcej)

2024-04-16 godz: 13:16
Od
K.N.
Publiczna
Otwarta

Brak dostawy towaru

Zakupione pod koniec marca 4 pary spodni z tego sklepu nie zostały dostarczone. Brak kontaktu z sklepem. Na stronie widnieje zapis o 3-7 dniach roboczych dostawy(czytaj więcej)

2024-04-15 godz: 15:23
Od
K.P.
Publiczna
Otwarta

Przesyłka nie dotarła

Zamówiłam spodnie z wysyłką i opłaciłam zakup Blik, przesyłka nie dotarła mi no iż minął już czas dostawy. Jedyne co otrzymałam od firmy to numer przesyłki ale niestety bez potwierdzenia kiedy zostanie dostarczone, oczekuję produktu lub zwrotu środków na konto (czytaj więcej)

2024-04-14 godz: 20:41
Od
E.W.
Publiczna
Otwarta

brak zwrotu środków pieniężnych

20.01.2024r. zamówiłam Marlena Pant® - Stylowe i wygodne rozszerzane spodnie, które się nie marszczą, cena 135zł . Paczka nigdy do mnie nie dotarła. 05.02.2024 otrzymałam @, że powodem był niedokładny adres, co oczywiście jest bzdurą. Dodatkowo w mailu podali nr telefonów, żeby skontaktować się "z pocztą w celu umówienia się na odbiór towaru". Zadzwoniłam na infolinię i zostałam poinformowana, że nr przesyłki nie odpowiada standardom firmy kurierskiej, ponieważ ten podany przez firmę Veronica Zbiranska Warsaw był za krótki. Od 11.02 trwają mailowe przepychanki, wymieniłam z firmą 11 maili. Zbywają moją prośbę o zwrot gotówki, grając na zwłokę. Podaję przykład @ z 08.03.2024r. Witam, Dziękujemy za odpowiedź. Zapewniam, że przekazuję Twoją prośbę do naszych działów w celu sprawdzenia. Odezwę się, gdy tylko otrzymam od nich odpowiedź. Dziękuję za zrozumienie. Z poważaniem, Zespół Veronica Zbiranska. Minął ponad miesiąc i oczywiście 0 kontaktu ze strony firmy. Nie otrzymałam ani towaru, ani zwrotu pieniędzy. Czuję się oszukana i okradziona. Firma Veronica Zbiranska Warsaw stosuje praktyki niezgodne z prawem. Totalnie odradzam zakupy w tym sklepie internetowym. (czytaj więcej)