FORZONE KACPER SKIBA

Dobra konsumpcyjne

FORZONE KACPER SKIBA

Lista spraw zgłoszonych do firmy

Rodzaj działalności
Status sprawy
Sortuj
2024-03-22 godz: 14:52
Od
avatar-urlW.B.
Publiczna
Otwarta

Brak otrzymania projektora po mimo uiszczenia opla

W grudniu dokonałam zakupu projektora miał być to prezent po mimo dokonania wpłaty 99zl za projektor oraz opłaty wysyłki 11 zł nie otrzymałam nr do śledzenia wysyłki o czym mnie zapewniono w emailu .Napisałam więc wiadomość i dostałam odp że to była przedpłata i mam dokonać wpłaty kolejnej 100 co uczyniłam .Miałam zatem dostać nr do śledzenia wysyłki .Mamy środek marca a nr dalej brak i projektora też . Kontakt się zatem urwał (czytaj więcej)

2024-03-20 godz: 13:07
Od
avatar-urlP.K.
Publiczna
Otwarta

Uwaga na oszusta

Słuchajcie, niestety Kacper Skiba to oszust i trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Pobiera zadatek, nie wysyła towaru... Jednak dla wszystkich oszukanych: zgłaszajcie sprawę w pierwszej kolejności na najbliższy komisariat Policji, a następnie gdy uzyskacie nr sprawy należy złożyć zawiadomienie do Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości powołując się na nadany na komendzie nr sprawy. Dodatkowo warto też zgłosić do CERT Polska. Mam nadzieję, że pomogłam :) (czytaj więcej)

2024-03-01 godz: 17:09
Od
avatar-urlJ.S.
Publiczna
Otwarta

Oszustwo

7.02 złożone zamówienie na projektor. 28.02 napisałam maila co z zamówieniem, zero kontaktu. Na stronie zmieniło się z cena projektora na cena zadatku za projektor. Firma oszustwo ! Chce odzyskać pieniądze wpłacone do tej firmy (czytaj więcej)

2024-02-26 godz: 20:11
Od
avatar-urlA.B.
Publiczna
Otwarta

Oszust

Zamówiłam towar w listopadzie, od tamtej pory zaczął się problem, na meile nie odpowiadali, pisałam na każdy możliwy jaki tylko znalazłam, nagle po 2 miesiącach dostaje meila że przedsprzedaż zakończona, zapłać resztę wkrótce dostaniesz informacje o realizacji zamówienia, do dzisiaj brak towaru, odpisali raz na meila że przepraszają za opóźnienie, ale nie jest to z ich winy ble ble ble.. Po 4 miesiącach brak towaru, zwrotu pieniędzy oraz kontaktu, porażka totalna, co chwilę zmieniają adresy stron i oszukują ludzi (czytaj więcej)

2024-02-22 godz: 11:30
Od
avatar-urlA.P.
Publiczna
Rozwiązana

Brak towaru brak kontaktu brak zwrotu pieniędzy

Zamówiłam projektor ze strony wyświetlonej na tik toku. Został zrobiony przelew i potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Pisalam maile kilkukrotnie. Po czym mija trzeci tydzień. Brak informacji brak kontaktu brak produktu i pieniędzy. Oczekuję zwrotu pieniędzy bo te strony to podobno oszustwo(czytaj więcej)

2024-02-17 godz: 22:59
Od
avatar-urlM.S.
Publiczna
Rozwiązana

Brak kontaktu po wysłaniu reklamacji

Po złożeniu reklamacji i wysłania potrzebnych danych do niej jest brak reakcji z strony firmy. Proszę o zwrot pieniędzy na konto które zostało podane w e-mailu dnia 9 lutego o godzinie 19:28(czytaj więcej)

2024-02-16 godz: 21:29
Od
avatar-urlA.S.
Publiczna
Rozwiązana

Zamówienie projektora

Zamówienie zostało złożone 18.01.2024, 20.01.2024 dostałam potwierdzenie że moje zamówienie jest zarezerwowane i żadnych innych informacji nie uzyskałam do tej pory. Pomimo wysłaniu kilku maili z zapytaniem kiedy mogę się spodziewać wysłania zamówienia bądź jakiejkolwiek innej informacji na jego temat nie dostałam żadnej odpowiedzi dzisiaj próbując wejść w swoje zamówienie na stronie okazuje się że nie ma czegoś takiego i ze strony nie odnaleziono. Jest to zwykle oszustwo nie polecam. Oczekuję jakiejkolwiek reakcji oraz wysłania zamówienia. (czytaj więcej)

2024-02-14 godz: 09:21
Od
avatar-urlW.R.
Publiczna
Rozwiązana

Ponowienie prośby

Witam, 9 lutego napisałam e-mail w związku z reklamacją, do tej pory zero odzewu (z resztą od kiedy zamówiłam produkt, czyli 20 stycznia, takiego odzewu nie ma). Rozumiem, że takich wiadomości jest mnóstwo, ale uczciwym byłoby skontaktować się z każdym z klientów w tej kwestii. Zwracam się kolejny raz z uprzejmą prośbą o zwrot pieniędzy (161,99 zł) i pozytywne rozpatrzenie sprawy.(czytaj więcej)

2024-02-13 godz: 21:16
Od
avatar-urlA.B.
Publiczna
Rozwiązana

Brak dostawy od 17 stycznia

Dnia 17 stycznia o godzinie 23:52 złożyłem zamówienie na ProjektOk 2.0 za 150.00 zł + wysyłkę 13.99 zł. Dnia 20 stycznia dostałem potwierdzenie zamówienia. 1 lutego projektor nadal nie dotarł wiec wysłałem maila z zapytaniem o projektor. Do dzisiaj (13 lutego) nie mam żadnej odpowiedzi. Proszę o zwrot pieniędzy.(czytaj więcej)

2024-02-13 godz: 09:40
Od
avatar-urlN.R.
Publiczna
Rozwiązana

Oczekiwanie na przesyłkę

Zamówiłem projektor, miesiąc temu do tego czasu firma unika kontaktu, nie jednokrotnie pisałem maila, nic nie działa po przeczytaniu regulaminu nie ma nic o nie wysyłaniu wysyłki od firmy oczekuję zwrotu pieniędzy bądź wysłania produktu (czytaj więcej)